Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.

 


Direcció del Centre
Direcció direccio@escolaeldrac.com
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com  Directora i Professora.
Departament d’orientació
Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com Psicòloga, orientadora.
Etapa Infantil
Yolanda De Vicente yola@escolaeldrac.com Professora i tutora en Vaixells (4 anys) .
Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com Professora i tutora en Avions (5 anys).
Isabel Rodriguez isabel@escolaeldrac.com Professora, tutora en Trens (3 anys)  i coordinadora d’Infantil.
Olga Viña olga@escolaeldrac.com Professora dedicada als recolzaments.
Adriana Cortondo adriana@escolaeldrac.com Professora dedicada als recolzaments.
Etapa Primària

Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora.
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com Professora i tutora en 2n d’EP.
Consuelo Vicente consuelo@escolaeldrac.com Professora, tutora en 1r d’EP i actual presidenta de la cooperativa.
José Royo joseroyo@escolaeldrac.com Professor i tutor en 4t d’EP.
Marta Gil marta@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’EP.
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com Professor i tutor en 6é d’EP.
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Professor, tutor 5é EP i Coordinador d’EP.
Norbert Vila norbert@escolaeldrac.com Professor dedicat als recolzaments.
Norah Grau norah@escolaeldrac.com Professora.
Vicente Aguado vaguado@escolaeldrac.com Professor fent recolzaments.
Rafa Gimeno rafaga@escolaeldrac.com Professor dedicat als TIC i els recolzaments.
Juanjo Nadal juanjo@escolaeldrac.com Professor.
Anna Ferris aferris@escolaeldrac.com Professora.
Etapa Secundària
Pere Ruiz pere@escolaeldrac.com Professor i tutor en 3r d’ESO.
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’ESO.
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com Professor, secretari docent i tutor en 4t d’ESO.
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com Professora, tutora 2n ESO i responsable de les activitats complementàries
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com Professora i tutora en 2n d’ESO
Germán Sanchez german@escolaeldrac.com Professor i coordinador d’ESO
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’ESO
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’ESO
Joan Moliner joan@escolaeldrac.com Professor.
Clara Marín clara@escolaeldrac.com Professora.
Menjador
Raquel Requeni raquel@escolaeldrac.com Cap de cuina
Conchi Moreno conchi@escolaeldrac.com Cuinera
Eva Requena eva@escolaeldrac.com Cuinera
Administració i serveis
Diana Sanchis diana@escolaeldrac.com Gerent
Aroa Alamino i Marce Naharro administracio@escolaeldrac.com Secretària
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter