Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.

Direcció del Centre
Direcció direccio@escolaeldrac.com
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com  Directora i Professora.
Departament d’orientació
Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com  Psicòloga, orientadora
María Torrejón Mestra de pedagogia terapèutica
Etapa Infantil
Yolanda De Vicente yola@escolaeldrac.com Professora i tutora en Avions (5 anys) .
Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com Professora i coordinadora d’ infantil.
Isabel Rodriguez isabel@escolaeldrac.com Professora, tutora en Vaixells (4 anys) .
 Joana Ruíz  joanaruiz@escolaeldrac.com  Professora, tutora en Trens (3 anys).
Etapa Primària

Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora.
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com Professora i tutora en 1r d’EP.
Consuelo Vicente consuelo@escolaeldrac.com Professora, tutora en 2n d’EP.
Carla García  carla@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’EP.
Marta Gil marta@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’EP.
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com Professor i tutor en 5é d’EP.
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Professor, tutor 6é EP i Coordinador d’EP.
Carmina Soler carmina@escolaeldrac.com Professora dedicada  als TIC i els desdoblaments d’anglès
Norah Grau norah@escolaeldrac.com Professora.
Vicente Aguado vaguado@escolaeldrac.com Professor de recolzaments.
Etapa Secundaria
Pere Ruiz pere@escolaeldrac.com Professor i tutor en 3r d’ESO.
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com Professor i tutor en 4t d’ESO.
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com Professor, secretari docent i tutor en 3r d’ESO.
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com Professora, tutora 2n ESO.
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com Professora i tutora en 1r d’ESO
Germán Sanchez german@escolaeldrac.com Professor i coordinador d’ESO
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’ESO
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’ESO
Clara Marín clara@escolaeldrac.com Professora i tutora 2n ESO .

 

Menjador
Raquel Requeni raquel@escolaeldrac.com Cap de cuina
Conchi Moreno conchi@escolaeldrac.com Cuinera
Eva Requena eva@escolaeldrac.com Cuinera
Administració i serveis
Diana Sanchis diana@escolaeldrac.com Gerent
Aroa Alamino i Rocío Álvarez administracio@escolaeldrac.com Secretària
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Joan Nadal manteniment@escolaeldrac.com Manteniment
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter