Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.
 

Direcció del Centre
Direcció direccio@escolaeldrac.com
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com Directora i Professora.

 

Gerència
Gerència gerencia@escolaeldrac.com

 

Secretaria Docent
Secretaria docent secretaria.docent@escolaeldrac.com

 

Departament d’orientació
Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com Psicòloga, orientadora
María Torrejón maria@escolaeldrac.com Mestra PT

 

Etapa Infantil
Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com Professora i coordinadora.
Yola De Vicente yola@escolaeldrac.com Professora de Trens (3 anys).
Joana Ruíz joana@escolaeldrac.com Professora de Vaixells (4 anys).
Isabel Rodríguez isabel@escolaeldrac.com Professora d’Avions (5 anys).

 

Etapa Primària
Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora.
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com Professora i tutora en 2n d’EP.
Consuelo Vicente consuelo@escolaeldrac.com Professora i  tutora en 1r d’EP.
Carla García carla@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’EP.
Marta Gil marta@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’EP.
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com Professor i tutor en 6é d’EP.
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Professor i coordinador d’EP.
Carmina Soler carmina@escolaeldrac.com Professora dedicada als TIC i els desdoblaments d’anglès
Norah Grau norah@escolaeldrac.com Professora i tutora en 5é d’EP.
Vicente Aguado vaguado@escolaeldrac.com Professor de recolzaments.
Pere Ruiz pere@escolaeldrac.com Professor de música.
Fede Benavent fede@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’EP.

 

Etapa Secundaria
Pere Ruiz pere@escolaeldrac.com Professor i tutor en 4t d’ESO.
Bea Zapata bea@escolaeldrac.com Professora d’ESO.
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com Professor i coordinador d’ESO.
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com Professor i tutor en 2n d’ESO.
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com Professora i tutora 2n ESO.
Carmina Soler carmina@escolaeldrac.com Professora d’ESO
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’ESO
Germán Sanchez german@escolaeldrac.com Professor d’ESO
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’ESO
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’ESO
Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora i tutora 1r ESO .
Clara Marín clara@escolaeldrac.com Professora i tutora 4r ESO .

 

Menjador
Raquel Requeni raquel@escolaeldrac.com Cap de cuina
Conchi Moreno conchi@escolaeldrac.com Cuinera
Eva Requena eva@escolaeldrac.com Cuinera

 

Administració i serveis
Aroa Alamino i Rocío Álvarez administracio@escolaeldrac.com Secretària
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Joan Nadal manteniment@escolaeldrac.com Manteniment
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter