Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.

 


Direcció del Centre
Direcció direccio@escolaeldrac.com Directora / Professora
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com
Departament d’orientació
Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com Psicòloga
Etapa Infantil
Yolanda De Vicente yola@escolaeldrac.com Tutora Trens (3 anys)
Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com Tutora Vaixells (4 anys)
Isabel Rodriguez isabel@escolaeldrac.com Tutora Avions (5 anys) / Coordinadora Infantil
Olga Viña olga@escolaeldrac.com Recolzaments
Adriana Cortondo adriana@escolaeldrac.com Recolzaments
Etapa Primària

Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Coordinadora Etapa Primària
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com Tutora 1er EP
Consuelo De Vicente consuelo@escolaeldrac.com Tutora 2on EP
José Royo joseroyo@escolaeldrac.com Tutora 3er EP
Marta Gil marta@escolaeldrac.com Tutora 4rt EP
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com Tutor 5é EP
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Tutor 6é EP
Norbert Vila norbert@escolaeldrac.com Recolzaments
Norah Grau norah@escolaeldrac.com Professora
Vicente Aguado vaguado@escolaeldrac.com Recolzaments
Rafa Gimeno rafaga@escolaeldrac.com Recolzaments / Professor TIC
Juanjo Nadal juanjo@escolaeldrac.com President
Anna Ferris aferris@escolaeldrac.com Professora
Etapa Secundària
Pere Ruiz pere@escolaeldrac.com Tutor 1er ESO
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com Tutor 1er ESO
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com Tutor 2on ESOn / Secretaria Docent
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com Tutora 2on ESO / Complementàries
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com Tutora 3er ESO
Germán Sanchez german@escolaeldrac.com Tutor 3er ESO / Coordinador ESO
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com Tutor 4at ESO
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com Tutora 4at ESO
Joan Moliner joan@escolaeldrac.com Professor
Clara Marín clara@escolaeldrac.com Professora
Menjador
Raquel Requeni raquel@escolaeldrac.com Cap de cuina
Conchi Moreno conchi@escolaeldrac.com Cuinera
Eva Requena eva@escolaeldrac.com Cuinera
Administració i serveis
Diana Sanchis diana@escolaeldrac.com Gerent
Aroa Alamino i Marce Naharro administracio@escolaeldrac.com
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter