Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.

Direcció del Centre

Direcció direccio@escolaeldrac.com
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Director i Professor

Gerència

Gerència gerencia@escolaeldrac.com

Secretaria Docent

Secretaria docent secretaria.docent@escolaeldrac.com

Departament d’orientació

Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com Psicòloga, orientadora
María Torrejón maria@escolaeldrac.com Mestra PT

Etapa Infantil

Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com Professora i coordinadora
Isabel Rodríguez isabel@escolaeldrac.com Professora de Trens (3 anys)
Yola Vicente yola@escolaeldrac.com Professora de Vaixells (4 anys)
Joana Ruíz joana@escolaeldrac.com Professora d’Avions (5 anys)

Etapa Primària

Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com Professora i tutora en 1r d’EP
Consuelo Vicente consuelo@escolaeldrac.com Professora i  tutora en 2n d’EP
Carla García carla@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’EP
Marta Gil marta@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’EP
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com Professor i tutor en 5é d’EP
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Professor i Director
Carmina Soler carmina@escolaeldrac.com Professora dedicada als TIC i els desdoblaments d’anglès
Norah Grau norah@escolaeldrac.com Professora i tutora en 6é d’EP
Vicente Aguado vaguado@escolaeldrac.com Professor de recolzaments
Pere Ruíz pere@escolaeldrac.com Professor de música
Fede Benavent fede@escolaeldrac.com Professor

Etapa Secundària

Pere Ruíz pere@escolaeldrac.com Professor i tutor en 4t d’ESO
Bea Zapata bea@escolaeldrac.com Professora d’ESO
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com Professor i coordinador d’ESO
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com Professor i tutor en 3r d’ESO
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com Professora i tutora 2n ESO
Carmina Soler carmina@escolaeldrac.com Professora d’ESO
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com Professora i tutora en 2n d’ESO
Germán Sánchez german@escolaeldrac.com Professor d’ESO
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com Professor i tutor en 1r d’ESO
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com Professora i tutora en 4t d’ESO
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com Professora i tutora en 3r d’ESO
Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com Professora i tutora 1r ESO
Clara Marín clara@escolaeldrac.com Professora d’ESO

Cuina i menjador

Raquel Requeni raquel@escolaeldrac.com Cap de cuina

Administració i serveis

Aroa Alamino i Rocío Álvarez administracio@escolaeldrac.com Secretaria
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com Serveis i manteniment
Joan Nadal manteniment@escolaeldrac.com Manteniment
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter