Informació: Ací­ teniu totes les nostres direccions de correu electrònic per si voleu contactar amb nosaltres. No teniu més que polsar damunt de la direcció per enviar un correu electrònic.

Direcció del Centre

Direcció direccio@escolaeldrac.com
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com Director i Professor

Gerència

María Amigo gerencia@escolaeldrac.com

Secretaria Docent

Secretaria docent secretaria.docent@escolaeldrac.com

Departament d’orientació

Dep. d’orientació orientacio@escolaeldrac.com
Mª José Burgos mjose@escolaeldrac.com Psicòloga, orientadora
María Torrejón maria@escolaeldrac.com Mestra PT
Rebeca Carpintero rebeca@escolaeldrac.com Mestra AL

Etapa Infantil

Marisa Marín marisa@escolaeldrac.com
Isabel Rodríguez isabel@escolaeldrac.com
Yola Vicente yola@escolaeldrac.com
Joana Ruíz joana@escolaeldrac.com

Etapa Primària

Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com
Zaira Royo zaira@escolaeldrac.com
Consuelo Vicente consuelo@escolaeldrac.com
Carla García carla@escolaeldrac.com
Marta Gil marta@escolaeldrac.com
Benja Clemente benja@escolaeldrac.com
Vicent Gallart vgallart@escolaeldrac.com
Norah Grau norah@escolaeldrac.com
Erika Fernández erika@escolaeldrac.com
Pere Ruíz pere@escolaeldrac.com
Fede Benavent fede@escolaeldrac.com

Etapa Secundària

Pere Ruíz pere@escolaeldrac.com
Jorge Martín jorge@escolaeldrac.com
Toni Caballero toni@escolaeldrac.com
Paqui Barquero paqui@escolaeldrac.com
Amelia Mariscal amelia@escolaeldrac.com
Germán Sánchez german@escolaeldrac.com
Sergi Tiebas sergi@escolaeldrac.com
Maise de Felipe maise@escolaeldrac.com
Mariam Faus mariam@escolaeldrac.com
Inma Valcárcel inma@escolaeldrac.com
Clara Marín clara@escolaeldrac.com

Cuina i menjador

 Eva Requena eva@escolaeldrac.com

Administració i serveis

Aroa Alamino i Rocío Álvarez administracio@escolaeldrac.com
Piedad Gimeno piedad@escolaeldrac.com
Estrella Requeni estrella@escolaeldrac.com
Joan Nadal manteniment@escolaeldrac.com
Contacta'ns!

Pots escriure'ns un missatge i et contestarem tan prompte com siga possible.

No pots llegir-lo? Canvia el text.

Escriu el que busques i polsa enter